Mire Se Vini ne Albachat-Forum.Tk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Mire Se Vini ne Albachat-Forum.Tk

Ndonjėherė mjafton njė moment pėr tė harruar gjithė jetėn, por ndonjėher nuk mjafton e gjithė jeta pėr ta haruar njė moment. Momentet mė tė bukura kalohen tek http://www.albachat-forum.tk/
 
ForumPortalliGalleryKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

 

 Tifozat Kuq e Zi

Shko poshtė 
AutoriMesazh
michaela
Admin
Admin
michaela


Female
Numri i postimeve : 75
Age : 34
Ku ndodheni : Bukuresht
Emertimi : Administratore
Hobi : Sporti
Registration date : 24/03/2007

Tifozat Kuq e Zi Empty
MesazhTitulli: Tifozat Kuq e Zi   Tifozat Kuq e Zi Icon_minitimeSat Mar 24 2007, 16:43

Si mendoni do e marrim fitoren te merkuren ndaj Bullgarit??

Edhe si ju duk loja e sotme ndaj Sllovenis?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.librazhdi.com
 
Tifozat Kuq e Zi
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Mire Se Vini ne Albachat-Forum.Tk :: Sporti dhe sportėdashit :: Sporti Shqiptar-
Kėrce tek: