Mire Se Vini ne Albachat-Forum.Tk


Ndonjėherė mjafton njė moment pėr tė harruar gjithė jetėn, por ndonjėher nuk mjafton e gjithė jeta pėr ta haruar njė moment. Momentet mė tė bukura kalohen tek http://www.albachat-forum.tk/
 
ForumPortalliGalleryKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

Shiko mesazhet pa pėrgjigje
 Forum TematMesazhet
Mesazhi i fundit

Your first category

 
Asnjė mesazh i ri

Prezantohu

Pershendetje Te Gjithve!
 
Une jam Administrator i keti Forumi ,
I uroj gjith Anetareve nje Mire Se Ardhje
Ju lutem Prezantohuni me Pare ne Forumin Albachat
 
Me Respekt Stafi Albachat

Moderatorėt: Administrator, Administrator, Administrator, Rapsoul
866Fri Mar 30 2007, 03:19
Albanian^Boy Me ra edhe mua rruga ketej me pranoni???
Asnjė mesazh i ri

Letersia

Moderatorėt: Administrator, Administrator, Administrator, Rapsoul
15Sun Mar 25 2007, 11:50
michaela Bageti e Buqesi Vepra e Naim Frashrit
Asnjė mesazh i ri

Sporti dhe sportėdashit

 

Moderatorėt: Administrator, Administrator, Administrator, Rapsoul
1256Mon Mar 26 2007, 13:01
No_Name FC Chelsea
.Asnjė mesazh i ri

Futbolli

Tė apasionuarit e futbollit mblidhen kėtu pėr tė bėrė tifo pėr skuadrėn e zemrės, pėr tu njohur me rezultatet e ndeshjeve dhe pse jo pėr tė vėnė baste.
Moderatorėt: Administrator, Administrator, Administrator, Rapsoul
850Mon Mar 26 2007, 13:01
No_Name FC Chelsea
.Asnjė mesazh i ri

Sporti Shqiptar

Kėtu mund tė diskutoni nė pėrgjithėsi mbi sportet nė Shqipėri dhe jetėn e arrritjet e sportistėve shqiptarė.

Moderatorėt: Administrator, Administrator, Administrator, Rapsoul
33Sat Mar 24 2007, 21:04
RaPSouL Kush ėshtė idhulli juaj nė NBA?
..Asnjė mesazh i ri

Sporti nėpėr botė

Ngjarjet nga sporti neper Bote, NBA, Atletika, Boksi etj

Moderatorėt: Administrator, Administrator, Administrator, Rapsoul
11Sat Mar 24 2007, 21:04
RaPSouL Kush ėshtė idhulli juaj nė NBA?
.Asnjė mesazh i ri

Formula 1

Tė gjithė tifozėt e Formula 1 dhe shpejtėsisė janė tė ftuar tė marrin pjesė kėtu. Benzi kudo kryeson :)

Moderatorėt: Administrator, Administrator, Administrator, Rapsoul
13Sat Mar 24 2007, 20:53
RaPSouL Sezoni 2007-2008 Ne F1
Asnjė mesazh i ri

Kandidatėt pėr @perator

Te gjithe ata qė kanė dėshire tė bėjnė pjesė nė stafin #AlbaChat, mund tė aplikojnė nė kėtė forum.
Moderatorėt: Administrator, Administrator, Administrator, Rapsoul
11Sun Mar 18 2007, 07:15
Albanian^Boy Lexo kėtu,nėse dėshiron te bėhesh @Operator !
Asnjė mesazh i ri

Programe

Moderatorėt: Administrator, Administrator, Administrator, Rapsoul
00
Asnjė mesazh i ri

Pėrshėndetje dhe urime

(1 Shikimet)
Kėtu mund tė pėrshėndesni dhe uroni njėri-tjetrin, miq, te afėrm, me raste festash apo gėzime familare.

Moderatorėt: Administrator, Administrator, Administrator, Rapsoul
248Fri Mar 30 2007, 23:05
No_Name Nje puthje per....
Asnjė mesazh i ri

Nė kėrkim tė romancės

Nėse kėrkoni tė njiheni me shqiptarė aty ku jetoni, thjeshtė pėr shoqeri ose pėr marrėdhėnie mė intime, postoni diēka mbi veten tuaj nė forumin pėrkatės.

Moderatorėt: Administrator, Administrator, Administrator, Rapsoul
215Tue Mar 27 2007, 16:13
michaela Cfare do te thote per ju?
.Asnjė mesazh i ri

Nė kėrkim tė asaj

Moderatorėt: Administrator, Administrator, Administrator, Rapsoul
00
.Asnjė mesazh i ri

Nė kėrkim tė atij

Moderatorėt: Administrator, Administrator, Administrator, Rapsoul
00
Asnjė mesazh i ri

Tema e shtypit tė ditės

Reagimet tuaja mbi lajmet me te fundit nga trojet shqiptare. Mund te postoni nje artikull te caktuar dhe te beni komentin tuaj mbi ceshtjen ne fjale. Lini vend per anetaret e tjere te shprehin mendimin e tyre per ceshtjen ne fjale.

Moderatorėt: Administrator, Administrator, Administrator, Rapsoul
11Tue Mar 27 2007, 12:12
RaPSouL Greqia, 39 vjet mban raketė nukleare drejt Shqipėrisė
Asnjė mesazh i ri

Muzika shqiptare

Ky eshte forumi ku bisedohet per muziken shqipe ne pergjithsi, kengetare, kengetare, grupe, kenge, ... Cdo lloj muzike shqipe.

Moderatorėt: Administrator, Administrator, Administrator, Rapsoul
322Fri Mar 30 2007, 22:40
No_Name ~ Pėrshėndetje Me Kėngė ~ Prag Pranvere 2007
.Asnjė mesazh i ri

Muzika e Huaj

Moderatorėt: Administrator, Administrator, Administrator, Rapsoul
219Fri Mar 30 2007, 22:40
No_Name ~ Pėrshėndetje Me Kėngė ~ Prag Pranvere 2007
Asnjė mesazh i ri

Psikologji & Sociologji

Diskutime dhe kėrkime mendimesh nga anėtarėt mbi fushat e psikologjisė dhe sociologjisė dhe problemet qė mund tė hasim nė kuptimin e qėnies "njeri". Materiale mbi risitė dhe ndryshimet nė kėto fusha.

Moderatorėt: Administrator, Administrator, Administrator, Rapsoul
00
Asnjė mesazh i ri

Filozofi

Filozofia dhe trajtimi i qėnies njeri nga filozofėt e ndryshėm nėpėr epoka tė ndryshme. Zhvillimet dhe pėrparimet e botėkuptimeve dhe trajtimeve tė situatave tė ndryshme jetėsore.

Moderatorėt: Administrator, Administrator, Administrator, Rapsoul
11Sat Mar 24 2007, 21:01
RaPSouL A janė tė gjithė njerėzit HIPOKRITĖ!
Asnjė mesazh i ri

Ankesat tuaja pėr stafin

Ketu te gjithe vizitoret e dhomes, mund te postojne ankesat e tyre ne lidhje me sjelljen e stafit te kanalit #AlbaChat
Moderatorėt: Administrator, Administrator, Administrator, Rapsoul
11Sat Mar 24 2007, 21:08
RaPSouL Para Se Te Postoni Tek Kjo Teme..!
Asnjė mesazh i ri

Informatikė dhe Internet

Gjithcka mbi informatikėn dhe internetin, libra elektronike dhe informacion tė shumėllojshėm. Ekspertėt janė tė ftuar tė ndajnė dijen e tyre me ata qė kanė dėshirė tė mėsojnė sa me shumė nga bota e pafund e informatikės.
Moderatorėt: Administrator, Administrator, Administrator, Rapsoul
00
Mire Se vini Ne Forumin Albachat Empty
Today's active topics
Today's top 20 posters
Overall top 20 posters
Kush ėshtė nė linjė
Kush ėshtė nė linjėAnėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 216 artikuj
Forumi ka 9 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri lena
1 Pėrdorues nė Linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 1 vizitor
Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 7 mė Sat Mar 30 2013, 18:45

Anėtarėt tė regjistruar Asnjė
No users have a birthday today
No users are having a birthday in the upcoming 7 days
Legjenda : [ Administrator ][ Administrator ][ Administrator ][ Rapsoul ][ Administrator ]

Mesazhe tė rejaMesazhe tė rejaAsnjė mesazh i riAsnjė mesazh i ri  Forumi ėshtė KyēurForumi ėshtė Kyēur