Mire Se Vini ne Albachat-Forum.Tk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Mire Se Vini ne Albachat-Forum.Tk

Ndonjėherė mjafton njė moment pėr tė harruar gjithė jetėn, por ndonjėher nuk mjafton e gjithė jeta pėr ta haruar njė moment. Momentet mė tė bukura kalohen tek http://www.albachat-forum.tk/
 
ForumPortalliGalleryKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

 

 Kush ėshtė idhulli juaj nė NBA?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
RaPSouL

RaPSouL


Male
Numri i postimeve : 12
Age : 41
Ku ndodheni : TeToVe
Emertimi : Se Di???
Hobi : Sdi???
Registration date : 17/03/2007

Kush ėshtė idhulli juaj nė NBA? Empty
MesazhTitulli: Kush ėshtė idhulli juaj nė NBA?   Kush ėshtė idhulli juaj nė NBA? Icon_minitimeSat Mar 24 2007, 21:04

HEJ HEJ MIQTE E MIJ
E NDIQNI KAMPIONATIN E SPEKTAKLIT ME TE BUKUR NE BOTE.
PIKERISHT ATJE KU LUHET ME AKTORE E XHONGLERE
ME JASHTETOKESOR E GJENI.
KUSH ESHTE IDHULLI JUAJ DOJA TE DIJA NE KETE KAMPIONAT QE QUHET NBA
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://albachat-forum.tk
 
Kush ėshtė idhulli juaj nė NBA?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Kush kengetare i huaj ....

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Mire Se Vini ne Albachat-Forum.Tk :: Sporti dhe sportėdashit :: Sporti Shqiptar :: Sporti nėpėr botė-
Kėrce tek: