Mire Se Vini ne Albachat-Forum.Tk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Mire Se Vini ne Albachat-Forum.Tk

Ndonjėherė mjafton njė moment pėr tė harruar gjithė jetėn, por ndonjėher nuk mjafton e gjithė jeta pėr ta haruar njė moment. Momentet mė tė bukura kalohen tek http://www.albachat-forum.tk/
 
ForumPortalliGalleryKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

 

 Gjermania, rruga drejt EURO 2008

Shko poshtė 
AutoriMesazh
No_Name
administrator
administrator
No_Name


Male
Numri i postimeve : 67
Emertimi : Administrator
Registration date : 16/03/2007

Gjermania, rruga drejt EURO 2008 Empty
MesazhTitulli: Gjermania, rruga drejt EURO 2008   Gjermania, rruga drejt EURO 2008 Icon_minitimeSat Mar 24 2007, 21:03

Meqe nuk po e shof me temen teutonike verdalle thashe ta nis me nje tjeter meqe jemi ne prag te nje takimi shume vital edhe delikat per cunat. Gjermania ne eleminatore perplaset me vendin e dyte Cekine e talenteve.

Shpresojme nje fitore ose me ekeqja nje barazim sepse luhet ne Ceki. Megjithate ne baze te formes qe ka treguar kombetarja kohet e fundit nuk jam aspak i frikesuar, madje kam bindjen qe kete sfide do e kalojme me sukses.

Hajde diskutim te mbare bashketifoze edhe kundershtare Gjermania, rruga drejt EURO 2008 Smile

Gjermania, rruga drejt EURO 2008 German
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://WwW.Albachat-Forum.tk
No_Name
administrator
administrator
No_Name


Male
Numri i postimeve : 67
Emertimi : Administrator
Registration date : 16/03/2007

Gjermania, rruga drejt EURO 2008 Empty
MesazhTitulli: Re: Gjermania, rruga drejt EURO 2008   Gjermania, rruga drejt EURO 2008 Icon_minitimeSat Mar 24 2007, 21:04

Kapiten nderuar qofsh me keto sofrat e mbushura me tituj,histori,dhe caste te paharrueshme.

Ekipi duket ne rruge te mbare.Klinsman hodhi themelet e nje ekipi me ambicje te medha,ndonese ai barazimi ekzempar me turistet e Qipros na i ftohu zemrat.Per ndeshjen me ceket,eshte nje ndeshje e veshtire,por kjo Gjermani i ka te gjitha mundesite te largohet me tre pike nga Praga.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://WwW.Albachat-Forum.tk
No_Name
administrator
administrator
No_Name


Male
Numri i postimeve : 67
Emertimi : Administrator
Registration date : 16/03/2007

Gjermania, rruga drejt EURO 2008 Empty
MesazhTitulli: Re: Gjermania, rruga drejt EURO 2008   Gjermania, rruga drejt EURO 2008 Icon_minitimeSat Mar 24 2007, 21:05

Me gjere e gjate rreth te rinjve qe po promovohen ne kombetare do postoj me vone ne prag te ndeshjes me Checkine kur ti di edhe me mire cin ka ftuar ne kombetare Joachim Low. Per momentin vlen per te nenvizuar levizjet nga klubet perkatese te lojtareve te kombetares.

Christoff Metzelder ka nenshkruar me Realine e Madridit duke mos rinovuar me BVB sic ishte tashme eminente. Ai ka refuzuar nje parakontrate te cilin i kishte ofruar Juventusi per te qene ne gjendje te luaje ne kupen e kapmjoneve, gje te cilen nuk ja ofron ekipi Italian per vete faktin se eshte ne Serine B kete sezon.

Juventusi ne fakt ka hedhur grepat per nje tjeter shtylle te ekipit kombetar. behet fjale per Torsten Frings i cili gjithashtu mbaron kontraten me Werderin ne fund te sezonit. Ai ka oferta edhe nga Anglia ku ne pole position qendrojne djajte e kuq te Manchester United.

Juve gjithashtu nuk le pas dore pisten Miroslav Klose i cili shikohet si partneri ideal i David Trezeguese sezonin e ardhshem.

Mario Gomes ka vendosur te qendroje edhe pak kohe tek Shtutgarti duke mos u interesuar tek ofertat angleze sidomos ajo e Totenhemit.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://WwW.Albachat-Forum.tk
No_Name
administrator
administrator
No_Name


Male
Numri i postimeve : 67
Emertimi : Administrator
Registration date : 16/03/2007

Gjermania, rruga drejt EURO 2008 Empty
MesazhTitulli: Re: Gjermania, rruga drejt EURO 2008   Gjermania, rruga drejt EURO 2008 Icon_minitimeSat Mar 24 2007, 21:05

2-1 ne Ceki me shumicen e rasteve eshte goxha mire. E vertete qe Cekia post-Nedved nuk eshte ai ekipi i frikshem qe vetem fati qe qe kthyer grek e pengoi te fitonte Euro 2004 por prape se prape eshte nje test i mire per te mat forcen e ekipit. Per mua jane kater pozicione qe jane world class ose aty afer: portieri (Lehman), mbrojtesi i majte (Lahm), mesfushori shkaterrues (Frings), mesfushori krijues (Ballack). Ne pergjithesi mesfusha eshte e nje cilesie shume te larte. Por dhe sulmi po tregoget shume premtues. Klose, Podolski, Kuranji i ringjallur jane jo keq per momentin. Dhe qendra e mbrojtjes jo keq me Metzelder-Mertesacker. All in all, gjendja duket premtuese.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://WwW.Albachat-Forum.tk
Sponsored content

Gjermania, rruga drejt EURO 2008 Empty
MesazhTitulli: Re: Gjermania, rruga drejt EURO 2008   Gjermania, rruga drejt EURO 2008 Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Gjermania, rruga drejt EURO 2008
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» EURO 2008 - Kualifikime
» Rezultatet e Grupit G per Euro 2008
» Me ra edhe mua rruga ketej me pranoni???
» Sezoni 2007-2008 Ne F1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Mire Se Vini ne Albachat-Forum.Tk :: Sporti dhe sportėdashit :: Futbolli-
Kėrce tek: