Mire Se Vini ne Albachat-Forum.Tk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Mire Se Vini ne Albachat-Forum.Tk

Ndonjėherė mjafton njė moment pėr tė harruar gjithė jetėn, por ndonjėher nuk mjafton e gjithė jeta pėr ta haruar njė moment. Momentet mė tė bukura kalohen tek http://www.albachat-forum.tk/
 
ForumPortalliGalleryKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

 

 RONALDINHO

Shko poshtė 
2 posters
AutoriMesazh
No_Name
administrator
administrator
No_Name


Male
Numri i postimeve : 67
Emertimi : Administrator
Registration date : 16/03/2007

RONALDINHO Empty
MesazhTitulli: RONALDINHO   RONALDINHO Icon_minitimeSat Mar 24 2007, 21:08

Seriali i dyte i madh i beharit mori fund per brazilianin Rolandinio.
Klubi ku ai do te luaje per 5 vitet e ardhshme nuk eshte as Reali as M United,por Barcelona
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://WwW.Albachat-Forum.tk
No_Name
administrator
administrator
No_Name


Male
Numri i postimeve : 67
Emertimi : Administrator
Registration date : 16/03/2007

RONALDINHO Empty
MesazhTitulli: Re: RONALDINHO   RONALDINHO Icon_minitimeSat Mar 24 2007, 21:10

Presidenti kuqezi: Ne jemi tė parėt, por rėndėsi ka t'ua heqim nga duart zikaltėrve

Dinjo, Milani "i trėmbet" Interit

Sporti Shqiptar

Sezoni tashmė ka nisur dishezėn dhe Milani ėshtė i pėrqendruar te objektivi i dyfishtė i Championsit: kualifikimin nė ndeshjet paraeleminatore dhe finalen e Athinės. Gjatė javės sė pushimit tė kampionatit, ndėr tė tjera, ėshtė merkatoja e futbollit ajo qė po mban me shpresė dhe ėndrra zėrat e vazhdueshėm qė vijnė nga shumė anė. Nė shtėpinė e Milanit, pėr tė ndezur pasionin e "Djallit", ėshtė mundėsia pėr tė pasur Ronaldinjon nė skuadėr nė sezonin e ardhshėm dhe pas fjalėve tė Galianit rreth mundėsisė konkrete pėr tė siguruar yllin brazilian, edhe Silvio Berluskoni ka ritheksuar tė njėjtėn ide: "Nėse Ronaldinjoja e lė Barēėn, do ta marrim ne, - komentoi presidenti kuqezi. - Mundėsia e lirimit nuk ėshtė njė problem." Presidenti mė pas pranoi se ka njė motiv mė shumė pėr tė bėrė ēdo pėrforcim pėr tė pasur 27-vjeēarin: "E rėndėsishme ėshtė t'ia heqim nga duart Interit", - vijoi ai, duke ndezur njė farė derbi. Pėr sa u takon zėrave tė tjerė, qė qarkullojnė me kėmbėngulje rreth formacionit kuqezi, me "konfirmimin" e Karlo Anēelotit sigurisht nė drejtim tė Milanit nė sezonin e ardhshėm, Adriano Galiani ka larguar edhe hipotezėn "Bufon", qė u fol orėt e fundit: "Ne kemi rikonfirmuar Didėn, - sqaroi administratori i deleguar milanist, - qė do tė jetė portieri ynė. Lipi ėshtė njė trajner shumė i madh, por nė stolin e Milanit do tė qėndrojė sigurisht Karlo Anēeloti." I ngacmuar pėr Ronaldinjon, Galiani mohoi mundėsinė e kėmbimit Xhilardino-Kamoranezi, sikundėr dhe interesimin ndaj Zambrotės: "Do tė luajmė me tė tjerė." Se cilėt janė, nuk dihet ende.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://WwW.Albachat-Forum.tk
michaela
Admin
Admin
michaela


Female
Numri i postimeve : 75
Age : 34
Ku ndodheni : Bukuresht
Emertimi : Administratore
Hobi : Sporti
Registration date : 24/03/2007

RONALDINHO Empty
MesazhTitulli: Re: RONALDINHO   RONALDINHO Icon_minitimeSun Mar 25 2007, 12:04

Kush ehste ky ronaldinhio ????Razz:P
Sja paskam degju naj here
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.librazhdi.com
No_Name
administrator
administrator
No_Name


Male
Numri i postimeve : 67
Emertimi : Administrator
Registration date : 16/03/2007

RONALDINHO Empty
MesazhTitulli: Re: RONALDINHO   RONALDINHO Icon_minitimeMon Mar 26 2007, 11:09

Hahhahahha numrit 1 te futbollit mos ja degjosh emrin eshte turp :p si ia fut kot ene ti hihihihihiihi lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://WwW.Albachat-Forum.tk
michaela
Admin
Admin
michaela


Female
Numri i postimeve : 75
Age : 34
Ku ndodheni : Bukuresht
Emertimi : Administratore
Hobi : Sporti
Registration date : 24/03/2007

RONALDINHO Empty
MesazhTitulli: Re: RONALDINHO   RONALDINHO Icon_minitimeMon Mar 26 2007, 11:40

No_Name shkruajti:
Hahhahahha numrit 1 te futbollit mos ja degjosh emrin eshte turp :p si ia fut kot ene ti hihihihihiihi lol!
Qekur qenka nr 1 i futbolli se kam degju une te kete marr najhere kepuc te arte ne boteror:P
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.librazhdi.com
No_Name
administrator
administrator
No_Name


Male
Numri i postimeve : 67
Emertimi : Administrator
Registration date : 16/03/2007

RONALDINHO Empty
MesazhTitulli: Re: RONALDINHO   RONALDINHO Icon_minitimeMon Mar 26 2007, 12:06

michaela shkruajti:
Qekur qenka nr 1 i futbolli se kam degju une te kete marr najhere kepuc te arte ne boteror:P

lol! ai ka mar 2 her fifa world player edhe 1 her topin e art e gjitha i ka mar lol eshte number one Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://WwW.Albachat-Forum.tk
michaela
Admin
Admin
michaela


Female
Numri i postimeve : 75
Age : 34
Ku ndodheni : Bukuresht
Emertimi : Administratore
Hobi : Sporti
Registration date : 24/03/2007

RONALDINHO Empty
MesazhTitulli: Re: RONALDINHO   RONALDINHO Icon_minitimeMon Mar 26 2007, 12:09

No_Name shkruajti:
michaela shkruajti:
Qekur qenka nr 1 i futbolli se kam degju une te kete marr najhere kepuc te arte ne boteror:P

lol! ai ka mar 2 her fifa world player edhe 1 her topin e art e gjitha i ka mar lol eshte number one Very Happy
kur i ka marr kur kam qene une ne plan per te dal ne jete???Razz:P

Ballack mbetet nr 1 si e kemi lene qe fjala ime duhet plotesu apo jo:P
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.librazhdi.com
No_Name
administrator
administrator
No_Name


Male
Numri i postimeve : 67
Emertimi : Administrator
Registration date : 16/03/2007

RONALDINHO Empty
MesazhTitulli: Re: RONALDINHO   RONALDINHO Icon_minitimeMon Mar 26 2007, 12:36

Po po ashtu e lejm se un sta prish fjalen ty asnje her si te fuash ti ene un ashtu fem se te kam xhan Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://WwW.Albachat-Forum.tk
Sponsored content

RONALDINHO Empty
MesazhTitulli: Re: RONALDINHO   RONALDINHO Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
RONALDINHO
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Mire Se Vini ne Albachat-Forum.Tk :: Sporti dhe sportėdashit :: Futbolli-
Kėrce tek: