Mire Se Vini ne Albachat-Forum.Tk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Mire Se Vini ne Albachat-Forum.Tk

Ndonjėherė mjafton njė moment pėr tė harruar gjithė jetėn, por ndonjėher nuk mjafton e gjithė jeta pėr ta haruar njė moment. Momentet mė tė bukura kalohen tek http://www.albachat-forum.tk/
 
ForumPortalliGalleryKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

 

 Pershendetje

Shko poshtė 
5 posters
AutoriMesazh
Admin
Admin
Admin
Admin


Male
Numri i postimeve : 7
Age : 44
Ku ndodheni : Bolzano (IT)
Emertimi : Administrstor
Hobi : Web Desing
Registration date : 16/03/2007

Pershendetje Empty
MesazhTitulli: Pershendetje   Pershendetje Icon_minitimeFri Mar 16 2007, 17:53

[b]Pershendetje TE Gjithve

Une jam Saimiri
nga Fieri
Emigrant ne Itali
shpresoj dhe Uroj Tju japim Sa do pak kenaqesi ne Kete Forum

Me Respekt Administratori i Forumit
Engjulli_Peje By Staff Albachat-forum.Tk
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albachat-Forum.tk
Dj PiRoMaN
Male
Numri i postimeve : 6
Age : 33
Ku ndodheni : In Recycle Bin
Emertimi : DeeJaY
Hobi : Muzika,Inerneti,HaCKinG....>!
Registration date : 17/03/2007

Pershendetje Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje   Pershendetje Icon_minitimeSat Mar 17 2007, 13:28

Mire se erdhe
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://WwW.DjPiRoMaN.TK
Albanian^Boy
Admin
Admin
Albanian^Boy


Male
Numri i postimeve : 48
Registration date : 16/03/2007

Pershendetje Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje   Pershendetje Icon_minitimeSat Mar 17 2007, 15:05

Mir se te gjetem ne ty re sajmo Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Admin
Admin
Admin
Admin


Male
Numri i postimeve : 7
Age : 44
Ku ndodheni : Bolzano (IT)
Emertimi : Administrstor
Hobi : Web Desing
Registration date : 16/03/2007

Pershendetje Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje   Pershendetje Icon_minitimeSat Mar 17 2007, 15:11

Mire Se keni Ardhe dhe nje Here TE gjith cheers

Shpresoj TE kenaqeni Ndo pak ne Shoqwerin e Stafit Albachat sunny
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albachat-Forum.tk
No_Name
administrator
administrator
No_Name


Male
Numri i postimeve : 67
Emertimi : Administrator
Registration date : 16/03/2007

Pershendetje Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje   Pershendetje Icon_minitimeSat Mar 17 2007, 21:07

Mir se je prezantu sajmo te uroj te kalojm sa me mir Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://WwW.Albachat-Forum.tk
michaela
Admin
Admin
michaela


Female
Numri i postimeve : 75
Age : 34
Ku ndodheni : Bukuresht
Emertimi : Administratore
Hobi : Sporti
Registration date : 24/03/2007

Pershendetje Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje   Pershendetje Icon_minitimeSat Mar 24 2007, 17:37

Admin shkruajti:
[b]Pershendetje TE Gjithve

Une jam Saimiri
nga Fieri
Emigrant ne Itali
shpresoj dhe Uroj Tju japim Sa do pak kenaqesi ne Kete Forum

Me Respekt Administratori i Forumit
Engjulli_Peje By Staff Albachat-forum.Tk

Pershendetje!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.librazhdi.com
Sponsored content

Pershendetje Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje   Pershendetje Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Pershendetje
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Pershendetje
» Pershendetje

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Mire Se Vini ne Albachat-Forum.Tk :: Your first category :: Prezantohu-
Kėrce tek: